Pierwszoklasiści przyjęci w poczet szkoły
16 października, 2009
Życzenia Świąteczne
17 grudnia, 2009I miejsce – Katarzyna Pieron (Działoszyce)
II miejsce – Dominika Kozłowska (Działoszyce)
III miejsce – Nikandra Pyła (Działoszyce)
Oto wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs. Podziwiajcie!!! [zdjęcia]
