X-lat Działoszanek Plus – Jubileusz
2 czerwca, 2016Lekcja biblioteczna
2 czerwca, 2016
W dwóch kategoriach: dla dziewcząt i dla chłopców zorganizowano 21 maja 2016 r. w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Działoszycach Maraton Tenisa Stołowego. W kat. dziewcząt I m.- Aleksandra Gałczyńska, II- Nikola Chrzan, III- Ewa Szczukiewicz. W kat. chłopców I m.- Patryk Szaleniec, II- Marcel Nowak, III- Krystian Sikorski. 

