
Konkurs „Las w życiu człowieka”
13 marca, 2009Konkurs
28 marca, 2009
Fundacja Kultury Wici ogłasza V jubileuszową edycję konkursu fotograficznego “Kieleckie Inaczej”. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Uczestnicy
konkursu mają za zadanie przedstawić Kielce lub region świętokrzyski w
niebanalny sposób. Fotografie mają przekazywać własne, osobiste
spojrzenie i odczucia.
konkursu mają za zadanie przedstawić Kielce lub region świętokrzyski w
niebanalny sposób. Fotografie mają przekazywać własne, osobiste
spojrzenie i odczucia.
nadsyłanie prac: do 30 maja 2009 r.
Regulamin:
http://www.kieleckieinaczej.wici.info/pliki/Kieleckie_inaczej_2009_regulamin.pdf
