Keep smiling2 kwietnia, 2006Grób Boży15 kwietnia, 2006 Pokaż wszystko Jawornik Gorzków – Świt Działoszyce 2:1 (1:0) W pierwszej, odbytej na wiosne kolejce A-klasy, borykający się z problemami działoszycki Świt przegrał na wyjeździe mecz ze wzmocnionym przez zimę zespołem z Gorzkowa. Udostępnij admin Related posts7 grudnia, 2006Mikołajki w M-GCKCzytaj więcej