Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish

Modrzewianka Cup

lp
nazwa drużyny mecze z r p bramki pkt
1. Modrzewianka Dziekanowice 4 3 1 0 11:3 10
2. Czarne Konie Działoszyce 4 2 1 1 9:2 7
3. Derby Działoszyce 4 2 1 1 9:5 7
4. Zryw Chmielów 4 1 1 3 8:15 4
5. Jutrzenka Dziewięczyce* 4 0 0 4 0:12 0
* Jutrzenka Dziewięczyce po rozegraniu trzech meczy wycofała się z Turnieju, przez co na podstawie pkt. 4.7 regulaminu jej wyniki zostały unieważnione.


Wyniki:
Derby Działoszyce - Czarne Konie Działoszyce 0:0
Jutrzenka Dziewięczyce - Zryw Chmielów 0:3 vo (w meczu 4:1 (2:1))
Modrzewianka Dziekanowice - Derby Działoszyce 4:0 (2:0)
Czarne Konie Działoszyce - Jutrzenka Dziewięczyce 3:0 vo (w meczu 1:0 (1:0))
Zryw Chmielów - Modrzewianka Dziekanowice 3:3 (1:3)
Jutrzenka Dziewięczyce - Derby Działoszyce 0:3 vo (w meczu 1:2 (0:2))
Czarne Konie Działoszyce - Modrzewianka Dziekanowice 0:1 (0:0)
Zryw Chmielów - Derby Działoszyce 1:6 (0:0)
Modrzewianka Dziekanowice - Jutrzenka Dziewięczyce 3:0 vo (mecz nie odybył się)
Czarne Konie Działoszyce - Zryw Chmielów 6:1 (2:1)



Pary eliminacyjne

FC Rzemięcice - Pałac Sancyniów 1:2(1:1)
Sparta Kujawki - Modrzewianka Dziekanowice

2:2 (0:2) k. 8:7

Derby Działoszyce - Diabły Działoszyce 1:1 (0:1) k. 12:11
Cannabis Działoszyce - Zryw Chmielów 7:6 (4:0)

Półfinały

Pałac Sancyniów - Sparta Kujawki 2:2 (1:0) k. 2:3
Derby Działoszyce - Cannabis Działoszyce 1:4 (0:3)

Finały

Pałac Sancyniów - Derby Działoszyce 5:0 (1:0) Mały finał
Sparta Kujawki - Cannabis Działoszyce 1:4 (0:2) Finał

 


Tabela gr. A
Lp / Nazwa drużyny
Lm.
Gole
Pkt.
1.
GRABARZE Działoszyce
1
8 - 1
3
2.
MODRZEWIANKA Dziekanowice
1
1 - 8
0
       

Tabela gr. B
Lp / Nazwa drużyny
Lm.
Gole
Pkt.
1. ZRYW Chmielów
2
46 - 4
6
2. DERBY Działoszyce
2
15 - 32
3
3. FC Jazdowice
2
5 - 30
0

Rozgrywki grupowe

ZRYW Chmielów
-
DERBY Działoszyce 28:3 (16:1)
GRABARZE Działoszyce
-
MODRZEWIANKA Dziekanowice 8:1 (5:0)
ZRYW Chmielów
-
FC Jazdowice 18:1 (13:0)
DERBY Działoszyce - FC Jazdowice 12:4 (3:1)

Finał

MODRZEWIANKA Dziekanowice
-
DERBY Działoszyce 13:1 (8:0) Mały finał
GRABARZE Działoszyce - ZRYW Chmielów 1:1 (1:0), k. 1:4 Finał

Pary eliminacyjne

Orły Pałysa Sancyniów - Jutrzenka Wolica 1:3 (1:1)
Strzelec Chroberz - Kujawiak Kujawki 1:6 (1:2)
Zryw Chmielów - GKS-Absolwenci Działoszyce 3:2 (2:2)
Rozpruwacze Kwaszyn - Modrzewianka Dziekanowice 1:6 (0:6)

Półfinały

Jutrzenka Wolica - Kujawiak Kujawki 0:2 (0:1)
Zryw Chmielów - Modrzewianka Dziekanowice 1:1 (1:1) k. 1:3

Finały

Jutrzenka Wolica - Zryw Chmielów 5:4 (3:3) Mały finał
Kujawiak Kujawki - Modrzewianka Dziekanowice 0:1 (0:1) Finał

 

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

Z dawnych lat

  • Miasto dawniej

Wydawnictwa

wydawnictwa

Gościmy

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Zgłoś błąd/propozycję

Znalazłeś błąd na stronie, bądź masz jakąś propozycję odnośnie jej funkcjonowania? Powiadom nas o tym!

Zgłoś błąd/propozycję

Początek strony