
Ziemniaczane Żniwa w Kwaszynie
19 września, 2012
„Działoszacy” nagrywają nowy repertuar
4 października, 2012
W cyklu „Działoszyce nieznane” w M-G Centrum Kultury w Działoszycach 21 września br. zorganizowano wieczór tematyczny poświęcony wspomnieniom Pana Ryszarda Bojara nt. ostatniego roku okupacji w Działoszycach. Wspomnienia oraz archiwalne zdjęcia przedstawił Dyrektor Centrum Paweł Kamiński [zdjęcia]

