Mecz Oldboy’s Wisła Kraków – LKS „Świt” Działoszyce
17 sierpnia, 2012
Mecz oldboy’s LKS ŚWIT-WISŁA
22 sierpnia, 2012
Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce
Miejsko-Gminne Centrum Kultury
Komitet Organizacyjny Gminnego Święta Plonów
zapraszają na Dożynki 2012
które odbędą się w Jakubowicach 26 sierpnia 2012 r.
PROGRAM UROCZYSTOŚCI
GODZ.14.00 – ZBIÓRKA
GODZ.14.20 – KOROWÓD DOŻYNKOWY
GODZ.14.30 – MSZA ŚWIĘTA POLOWA
GODZ.15.30 – OBRZĘD DOŻYNKOWY
GODZ.17.30 – WYSTĘPY ARTYSTYCZNE:
SZKOLNY ZESPÓŁ WOKALNY “DZIAŁOSZANKI”
KAPELA “DZIAŁOSZACY”
MAŻORETKI Z SP I GIMNAZJUM W DZIAŁOSZYCACH
ORKIESTRA DĘTA OSP DZIERĄŻNIA
ZESPÓŁ ,,RELAX”
GODZ.19.30 – ZABAWA LUDOWA
PONADTO : CATERING I KONKURS NA WIENIEC DOŻYNKOWY
Impreza współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 Leader
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


