3 stycznia, 2008Szampańska zabawaSylwester po gwiazdami to impreza, która po raz ósmy zagościła na działoszyckim Rynku. Oprócz sylwestrowych rytmów był pokaz fajerwerków (punktualnie o północy), życzenia Burmistrza MiG Zdzisława […]