Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish
Zakończył się plebiscyt Kobieta Przedsiębiorcza. Po raz pierwszy wręczyliśmy też statuetki w konkursie Świętokrzyski Laur Piękna 2010. Uroczyste zakończenie obu projektów miało miejsce w miniony wtorek, podczas gali w hotelu Kongresowym w Kielcach. W gronie laureatów znalazły się panie z powiatu pińczowskiego. O tym, kto zwycięży, decydowali czytelnicy Echa Dnia, głosując za pomocą SMS-ów na przedsiębiorcze panie – kobiety sukcesu, jak i najlepsze salony piękności.

W powiecie pińczowskim zwyciężyła zdecydowanie Barbara Liberek, która zajęła jednocześnie trzecie miejsce w województwie.

Laureatka właścicielką Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Lib-Med w Pińczowie. Zakład Lib-Med to firma świadcząca usługi rehabilitacyjne w domu pacjenta a także usługi położnicze i pielęgniarskie.
Drugie miejsce w powiecie pińczowskim wywalczyła Grażyna Kasperek – pracująca w Urzędzie Gminy w Kijach. Pani Grażyna jest pracownikiem o długoletnim stażu zawodowym. Nie wszyscy wiedza, ale przygotowania i organizacja wszystkich większych wydarzeń kulturalnych czy sportowych w gminie Kije to w dużej mierze jej zasługa.

Laureatką trzeciego medalowego miejsca w powiecie jest Joanna Brzeszcz. Pani Joanna mieszka w Pierocicach koło Działoszyc, gdzie wraz z mężem Andrzejem prowadzi 10 hektarowe gospodarstwo rolne.

 

[zobacz oryginalny artykuł na stronach Echa Dnia]

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

M-GCK Działoszyce

Zapraszamy na profil Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Działoszycach na Facebook

logo mgck

Z dawnych lat

  • Z kolekcji Andrzeja Burasa

Wydawnictwa

wydawnictwa

Gościmy

Odwiedza nas 148 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Zgłoś błąd/propozycję

Znalazłeś błąd na stronie, bądź masz jakąś propozycję odnośnie jej funkcjonowania? Powiadom nas o tym!

Zgłoś błąd/propozycję

Początek strony