Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish
Poniżej przedstawiamy liste kandydatów do Rady Miejskiej w Działoszycach. Są to 53 osoby, należące do 9 komitetów wyboczych, które w 13 okręgach wyborczych, starają się o miejsce w 15 osobowej Radzie Miejskiej.

[Okręg nr 1] Działoszyce

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Chudzia Tomasz Paweł 37 Działoszyce
2 Buczak Barbara Irena 57 Działoszyce
3 Niedzielski Piotr 50 Działoszyce

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Kołpak Andrzej Piotr 55 Działoszyce
2 Jastrzębski Zbigniew 55 Działoszyce
3 Kocel Marianna Stanisława 66 Działoszyce

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Stępień Zdzisław Bolesław 59 Działoszyce

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "ZIELONA GMINA"
1 Grądek Krzysztof 47 Działoszyce

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
1 Kasprzyk Marek 48 Działoszyce
2 Nowak Rafał Stanisław 40 Działoszyce
3 Pieron Teresa Maria 62 Działoszyce

[Okręg nr 2] Jakubowice Januszowice Jastrzębniki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Spyrka Andrzej 40 Jakubowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
1 Podboroczyński Jerzy Franciszek 46 Januszowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Kular Mateusz Mariusz 28 Jakubowice

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Wójcik Józef 68 Jakubowice

[Okręg nr 3] Chmielów Szczotkowice Pierocice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE -
1 Saracki Zygmunt Jan 49 Chmielów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNA WIEŚ"
1 Brzeszcz Joanna Halina 43 Pierocice

[Okręg nr 4] Bronocice Dziekanowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Konderak Marek 58 Dziekanowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Grelewicz Stanisław Sylwester 46 Bronocice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Biesaga Robert 28 Dziekanowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
1 Markus Joanna Barbara 29 Dziekanowice

[Okręg nr 5] Dzierążnia

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Helak Edward Stanisław 53 Dzierążnia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
1 Gajewska Maria Sabina 54 Dzierążnia

[Okręg nr 6] Kujawki Kwaszyn Sudół

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Góra Bogusław Sylwester 46 Kwaszyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNA WIEŚ"
1 Gołębiowski Dariusz 42 Sudół

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Szafrańska Anna Beata 49 Kwaszyn

[Okręg nr 7] Sypów Gaik Zagaje Dębiańskie Dębiany

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Woźniak Stanisław 51 Zagaje Dębiańskie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Drukała Beata Sylwia 46 Dębiany

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNA WIEŚ"
1 Książek Dominik 20 Sypów

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Mydłowiecka Agnieszka 31 Gaik

[Okręg nr 8] Sancygniów Biedrzykowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNA WIEŚ"
1 Kołpak Krzysztof Janusz 31 Sancygniów

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Szostak Łukasz 37 Biedrzykowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Ożóg Agnieszka Małgorzata 32 Biedrzykowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Janiszewski Mariusz Gustaw 43 Biedrzykowice

[Okręg nr 9] Iżykowice Opatkowice Niewiatrowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Szaleniec Józef 59 Działoszyce

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE OPATKOWICE NIEWIATROWICE IŻYKOWICE
1 Kozłowska Dorota Danuta 37 Niewiatrowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wojtal Roman Jan 48 Iżykowice

[Okręg nr 10] Podrózie Teodorów Wola Knyszyńska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Banaszek Jolanta Barbara 29 Wola Knyszyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GOSPODARNA WIEŚ"
1 Krochmal Lucjan 57 Podrózie

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Ziętara Elżbieta Emilia 41 Teodorów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
1 Hrycajewska Agnieszka 26 Podrózie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Zarzycka Marta Magdalena 29 Podrózie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNA WIEŚ"
1 Paluch Andrzej 66 Podrózie

[Okręg nr 11] Lipówka Stępocice Świerczyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Boś Jan Marian 32 Świerczyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
1 Hrycajewska Teresa 52 Stępocice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Suwała Jerzy Stanisław 55 Stępocice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Przeniosło Henryk 58 Lipówka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SOLIDARNA WIEŚ"
1 Woźniak Mariola Ewa 42 Świerczyna

[Okręg nr 12] Wolica Szyszczyce Marianów Wymysłów Zagórze

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Piotrowski Andrzej Adam 52 Działoszyce

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Juszczyk Stanisław Józef 55 Szyszczyce

[Okręg nr 13] Bronów Dębowiec Dziewięczyce Ksawerów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Banaszek Jan Tadeusz 58 Bronów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA DZIAŁOSZYCE
1 Kunderak Janina 54 Ksawerów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Sroczyński Stanisław Tadeusz 59 Bronów

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Zych Bogdan Stanisław 39 Ksawerów

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

M-GCK Działoszyce

Zapraszamy na profil Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Działoszycach na Facebook

logo mgck

Z dawnych lat

  • Miasto dawniej

Wydawnictwa

wydawnictwa

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Zgłoś błąd/propozycję

Znalazłeś błąd na stronie, bądź masz jakąś propozycję odnośnie jej funkcjonowania? Powiadom nas o tym!

Zgłoś błąd/propozycję

Początek strony