Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish

Msza Święta na żywo przez internet z kościoła w Działoszycach

msza online dzialoszyceZ uwagi na wprowadzony przez władze polskie zakaz wychodzenia z domu poza sytuacjami absolutnie koniecznymi (obowiązujący od dnia 25 marca br.), zapraszamy do uczestnictwa w Mszy Świętej transmitowanej z naszego kościoła za pośrednictwem internetu (serwisu YouTube).

Msze Święte transmitowane na żywo przez internet odbędą się:
Niedziela Palmowa – godz. 10:00
Gorzkie Żale w niedzielę – godz. 15:15
Wielki Czwartek – godz. 18:00
Wielkie Piątek – godz. 16:00
Wielka Sobota – godz. 19:30
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – godz. 10:00
Poniedziałek Wielkanocny – godz. 10:00

Transmisje będą aktywne tylko w czasie odprawiania nabożeństw.

wosp.jpgW niedzielę, 10 stycznia 2009r. już po raz piąty w Zespole Szkół w Działoszycach zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
- Do tej pory odbywały się w naszej szkole nie tylko kwesty. Dwukrotnie organizowaliśmy również imprezy towarzyszące: licytacje, występy artystyczne – informuje nas Marta Nowak, dyrektorka Zespołu Szkół w Działoszycach.

- W czasie tych wszystkich lat zebraliśmy łącznie ponad 23 tysiące złotych. Dlatego oczywiste było, że również w tym roku, zwłaszcza, gdy orkiestra zyskuje pełnoletniość, również zagramy. Tegoroczny sztab akcji XVI edycji WOŚP utworzyliśmy wspólnie z uczniami i nauczycielami – Anną Miszczyk, Tomaszem Stawiarskim, Dariuszem Stępniem, Anną Suchecką. Z 24 puszkami łącznie będzie kwestowało prawie 60 uczniów. Chętnych było o wiele więcej. Gorące podziękowania należą się również rodzicom. Wraz ze swoimi pociechami będą zachęcali mieszkańców gminy Działoszyce do tego, by otwarli swoje serca na potrzeby dzieci.

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

M-GCK Działoszyce

Zapraszamy na profil Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Działoszycach na Facebook

logo mgck

Z dawnych lat

  • Dawne Działoszyce w obiektywie Woźniakowskiego

Wydawnictwa

wydawnictwa

Gościmy

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Zgłoś błąd/propozycję

Znalazłeś błąd na stronie, bądź masz jakąś propozycję odnośnie jej funkcjonowania? Powiadom nas o tym!

Zgłoś błąd/propozycję

Początek strony