Działoszanie w dobrym stylu zakończyli rundę jesienną. We wczorajszym meczu gospodarze dominowali, mimo że grali w niepełnym składzie. Ozdobą meczu była bramka Piotra Sierakowskiego w 9 minucie, kiedy działoszycki piłkarz popisał się kapitalnym strzałem z rzutu wolnego z odległości ok. 30 metrów, trafiając w "okienko" Jachimowickiej bramki. Dzięki temi pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla Świtu. W drugiej połowie znowóż przeważali gospodarze, ale z wielu potencjalnych okazji wykorzystali zaledwie dwie. Goście w tym okresie również nie próżnowali, w kilkukrotnie zagroźili bramce Świtu, ale jak zwykle świetnie interweniował Paweł łoch. Bramki: Sierakowski (9'), Banaszek (85'), Chrzan (90').