Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish

Zbiórka na zegar na kościele

Parafia pw. Trójcy Świętej w Działoszycach uruchomiła zbiórka internetową na remont zegara na wieży kościoła. Renowacja zegara, mającego ponad 100 lat i nie działający od kilkudziesięciu, jest jednym z elementów przygotowania do uroczystości 800-lecia parafii, które odbędzie się w 2020 r. Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej szczytnej akcji!

zrzutka na zegar

Punkt Informacyjny Funduszy EuropejskichW dniu 15 marca gminę Działoszyce odwiedzają pracownicy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, działających w Departamencie Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego. Spotkanie odbędzie się w budynku UMiG w Działoszycach w godz. 10-13.
Uczestnicy spotkań będą mogli dowiedzieć się z jakiego programu finansowanego z Funduszy Europejskich można skorzystać, do której instytucji zwrócić aby skutecznie ubiegać się o dotację, czy w jaki sposób ją rozliczyć oraz jakie projekty obecnie realizowane są z unijnym wsparciem, w których można wziąć udział (szkolenia, kursy, itp.).

 

Szczegółowe informacje o Funduszach Europejskich można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjny w regionie, przy ul. Św. Leonarda 1 w Kielcach lub dzwoniąc pod numery tel.: 41 343 22 95, 41 340 30 25, czy na bezpłatną infolinię: 800-800-440.

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

M-GCK Działoszyce

Zapraszamy na profil Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Działoszycach na Facebook

logo mgck

Z dawnych lat

  • Zdjęcia z archiwum Jerzego Woźniakowskiego

Wydawnictwa

wydawnictwa

Gościmy

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Zgłoś błąd/propozycję

Znalazłeś błąd na stronie, bądź masz jakąś propozycję odnośnie jej funkcjonowania? Powiadom nas o tym!

Zgłoś błąd/propozycję

Początek strony