Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish

herb2Ustalono składy komisji stałych, działające w ramach Rady Miejskiej w Działoszycach. Chodzi o Komisję Finansów i Spraw Obywatelskich, Komisję Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Komisję Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu, Komisję Skarg, Wniosków i Petycji oraz Komisję Rewizyjną. 

th plakat a3 aktywne swietokrzyskZapraszamy osoby powyżej 30 roku życia z terenu woj. świętokrzyskiego, nieaktywne zawodowo (bierne zawodowo lub bezrobotne) do udziału w projekcie "Aktywne Świętokrzyskie" organizowanym przez Akademickie Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno - Edukacyjnych.

Zostań Żołnierzem RzeczypospolitejZdobycie wysokospecjalistycznych kwalifikacji, perspektywa rozwoju zawodowego jak i osobistego, stałość zatrudnienia – to tylko niektóre z korzyści wynikających z pełnienia służby w szeregach Wojska Polskiego. Kampania "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej" przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej jest odpowiedzią na wzrost zainteresowania ochotniczymi formami służby wojskowej i ma na celu dotarcie z informacjami i wskazówkami do jak najszerszego grona potencjalnych kandydatów.

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu ogrzewczego 2018/2019.

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Komunikat-Prezesa-Krajowej-Izby-Kominiarzy-2018-MZ-108.pdf)Komunikat[Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy]67 kB

(C) KWW Stanisław Porada

Stanisław Porada został nowym burmistrzem MiG Działoszyce! Już w I turze wyborów zdobył 53,3% ważnie oddanych głosów (1399 głosów), deklasując wieloletniego burmistrza Zdzisława Leksa, na którego głos oddało 40,8% biorących udział w głosowaniu (1071 głosów) i Andrzeja Kołpaka, który skończył z wynikiem 5,9% (155 głosów). Frekwencja wyniosła 61,69%. Poniżej przedstawiamy również wyniki głosowania do Rady Miasta w Działoszycach: 

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

M-GCK Działoszyce

Zapraszamy na profil Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Działoszycach na Facebook

logo mgck

Z dawnych lat

  • Miasto dawniej

Wydawnictwa

wydawnictwa

Gościmy

Odwiedza nas 221 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Zgłoś błąd/propozycję

Znalazłeś błąd na stronie, bądź masz jakąś propozycję odnośnie jej funkcjonowania? Powiadom nas o tym!

Zgłoś błąd/propozycję

Początek strony