Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish

Zbiórka na zegar na kościele

Parafia pw. Trójcy Świętej w Działoszycach uruchomiła zbiórka internetową na remont zegara na wieży kościoła. Renowacja zegara, mającego ponad 100 lat i nie działający od kilkudziesięciu, jest jednym z elementów przygotowania do uroczystości 800-lecia parafii, które odbędzie się w 2020 r. Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej szczytnej akcji!

zrzutka na zegar

urzad skarbowyNaczelnik Urzędu Skarbowego w Pińczowie uprzejmie informuje, iż we współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Działoszyce, organizuje w dniu 12 kwietnia 2017 roku w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Działoszycach Tymczasowy Punkt Przyjmowania Zeznań Podatkowych.
W tym dniu w godzinach od 10.00 do 13.00 pracownicy Urzędu Skarbowego w Pińczowie będą pomagali podatnikom przy wypełnianiu i przesyłaniu zeznań podatkowych za 2016 rok drogą elektroniczną. Będą służyli podatnikom instruktażem przy przesyłaniu zeznań podatkowych przez internet, a także fachową pomocą z zakresu korzystania z ulg i odliczeń podatkowych przy rozliczaniu dochodów za 2016 rok.

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

M-GCK Działoszyce

Zapraszamy na profil Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Działoszycach na Facebook

logo mgck

Z dawnych lat

  • Dawne Działoszyce w obiektywie Woźniakowskiego

Wydawnictwa

wydawnictwa

Gościmy

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Facebook

Zgłoś błąd/propozycję

Znalazłeś błąd na stronie, bądź masz jakąś propozycję odnośnie jej funkcjonowania? Powiadom nas o tym!

Zgłoś błąd/propozycję

Początek strony