Polish English French German Hebrew Italian Russian Spanish Ukrainian Yiddish

We wtorek 13 września odbędą się w Działoszycach pokazy kaskaderskie! Komunikat organizatorów: 

YES!YES!YES! W KOŃCU RUSZAMY!

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Widzimy się w Działoszycach na parkingach przy Stadionie MGTS już we wtorek 13 września o godzinie 19:00. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show.

Emocje gwarantowane!!!

Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Pińczowie zaprasza do udziału w Projekcie "Pracownik szyty na miarę", którego celem jest znalezienie pracownika idealnego dla danego pracodawcy, za pomocą kompleksowego wsparcia aktywizacji osób bezrobotnych i pracodawców. 

Przypominamy, że od 1 sierpnia 2021 r. do końca października 2021 r. można składać wnioski do świadczenia rodzinnego.

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie Polaków Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomił bezpłatny program badań profilaktycznych Profilaktyka 40 Plus.

Wojewoda Świętokrzyski ogłasza konkurs na spot lub materiał filmowy zachęcający do szczepień mieszkańców województwa świętokrzyskiego i informujący o korzyściach płynących ze szczepienia przeciwko COVID-19.

Światowe odkrycie!

Wozy z Bronocic

M-GCK Działoszyce

Zapraszamy na profil Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Działoszycach na Facebook

logo mgck

Z dawnych lat

  • Dawne Działoszyce w obiektywie Woźniakowskiego
Powrót na górę strony